img
img
 

بانک مشاغل

آموزش

اتومبیل و موتورسیکلت و دوچرخه

ادارات و سازمان های دولتی

اغذیه

بانک ها و موسسات مالی و اعتباری

بیمه و نمایندگی ها

پزشکی و درمان

پوشاک و نساجی

چاپ و نشر و عکس

حقوقی

حمل و نقل، تفریحی و گردشگری

خدمات

دام و طیور و کشاورزی

ساختمان

صنایع تولیدی و بازرگانی

صنعت

طلا و ارز، ساعت

فروشگاه ها و لوازم منزل

کتاب و نوشت افزار

مالی

مشاورین

مذهبی، فرهنگی، هنری

مزون و زیبایی

موبایل و رایانه و اینترنت

ورزش

تعداد مشاغل ثبت شده

۱۶۰۲

آمار بازدیدکنندگان


امروز۲۳
دیروز۵۱
هفتگی۳۱۶
ماهیانه۷۴
کل بازدید۱۱۹۹۹۲۸

 

قوانین و مقررات

1- ‌سایت www.bajeh.ir، طبق قوانین کشور جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت مینماید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت نوآوری و فن آوری اطلاعات شیوا پرداز کرمان می باشد.

2- خدمات و محتوياتی که توسط bajeh.ir تولید و عرضه میگردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از ‌سایت bajeh.ir پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب آن را ندارد. ذکر مطالب این ‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی ‌سایت www.bajeh.ir و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان ‌سایت.


3- اطلاعات موجود در این ‌سایت توسط اشخاص حقيقی و حقوقی تولید و تدوین شده  است و مسئوولیت صحت آن، برعهده خود شخص می باشد؛ با این وجود سایت bajeh.ir تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید، اما نمیتواند صحت و جامع بودن آن‌ها را تایید یا رد کند.


4-  اعضا تعهد مینمایند که اطلاعات خود را به صورت صحیح دراختیار وب‌سایت قرار دهند و در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی ایشان میباشد.


5- اعضا تعهد مینمایند هرگونه تغییر در مشخصات خويش را در اسرع وقت به وب سایت www.bajeh.ir اطلاع دهند. در غیر این‌صورت، این وب‌سایت هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.


6- در صورت رعایت نکردن موارد فوق از سوی اعضا، مسؤولیت هر گونه ضرر مالی و یا سوء استفاده‌های احتمالی اشخاص دیگر، بر عهده‌ی خود عضو خواهد بود.

7-  هر گونه سوء استفاده از نام باجه، سایت اینترنتی باجه، مکاتبه از طرف باجه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

8- ‌سایت bajeh.ir اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

9- ‌سایت bajeh.ir ممکن است جهت ارسال تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.

10-  ‌سایت باجه پایگاه اینترنتی دیگری جز www.bajeh.ir نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس میگیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌هایی جز آدرس‌های رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید شرکت نیست.


11- در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق سایت اینترنتی www.bajeh.ir مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذیصلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.